UITVAARTBEURS MIDDEN NEDERLAND 2013

Uitvaartbeurs voor Midden-Nederland

Op zondag 6 oktober 2013 vond de Uitvaartbeurs voor Midden-Nederland plaats. Deze werd georganiseerd door rouwfotograaf Rob Haak en
Maybelline Broekhuijsen van Liveuitvaartmuziek.com

Het was een heel succesvolle en levendige beurs met naar schatting 300 bezoekers.

Deze uitvaartbeurs is een beurs voor iedereen die zich wil verdiepen in of nieuwsgierig
is naar de mogelijkheden en persoonlijke invullingen van een uitvaart.

Deze laagdrempelige uitvaartbeurs vindt plaats in de sfeervolle zaal (met bar) van het
Hotel-Restaurant De Gouden Leeuw in de prachtige historische stad
Wijk bij Duurstede.

6 oktober 2013 staat Wijk bij Duurstede in het teken van kunst en een kunstmarkt die altijd erg goed bezocht wordt. Juist de kunstzinnige kant van de uitvaart zal daarom extra belicht worden. Denk daarbij aan fraai vormgegeven urnen,  bloemstukken, kisten, wikkelkleden, assieraden, enz.

 

 

 

Aanbod:

Rond een uitvaart is  tegenwoordig veel meer mogelijk dan een aantal jaren geleden.
Uitvaarten zijn veel persoonlijker geworden en worden aangepast aan de wensen van de overledene of nabestaanden. De organisatoren willen daarom juist ook de vernieuwende kant van de uitvaart belichten.

Er is een gevarieerd aanbod van 26, meest regionale standhouders.


- Nuna Zorg  www.nunazorg.nl
- Bloemsierkunst Henk Ganzeman  www.ganzeman.nl
- Han-Made  www.han-made.nl
- WaterUrn  www.waterurn.nl
- Van Zijp Thanatopraxie  www.vanzyp-thanatopraxie.nl
- Van Maaren Uitvaartzorg  www.vanmaarenuitvaartzorg.nl
- Marjan van Wiggen Uitvaartzorg  www.uitvaartzorgopmaat.nl
- AR Video www.terugkijkenopeenpassendafscheid.nl
- Koester  www.koester.nu
- Herdenken Wij  www.herdenkenwij.nl
- Bram van der Zijden  www.bramvanderzijden.nl
- Oprechtedank  www.oprechtedank.nl
- Barbara Uitvaartverzorging  www.barbarauitvaart.nl
- Eturnal Assieraden & gedenkobjecten  www.eturnal.nl
- Verklaring van Erfrecht  www.verklaringvanerfrecht.nl
- Urnen van Froukje  www.urnenvanfroukje.nl
- Gedenk in beeld  www.gedenkinbeeld.nl
- Seigan Japans Grafontwerp  www.seigan.nl
- Alcuon uitvaartzorg  www.alcuon.nl
- Blue Zones  www.bluezones.nl
- Diego Art  www.bijzondereherinneringssieraden.nl
- Rob haak Uitvaartfotografie  www.robhaakfotografie.nl
- Live Uitvaartmuziek  www.liveuitvaartmuziek.com   
- Stalhouderij Zadelhof  www.stalhouderijdezadelhoff.nl/index.php/koetshuis.html
- Mini Rouwauto  www.minirouwauto.nl
- Hospice De Wingerd Amerongen  www.zorggroepcharim.nl/dewingerd 
- Bara Bella Uitvaartkisten met gevoel  www.barabella.nl
- Begeleiding bij afscheid & levensvragen vanuit een christelijke inspiratie,
  door Rebecca Onderstal (Pastor)  www.zininwijkbijduurstede.nl
                                                                                                                              
De beurs wordt opgeluisterd door sfeervolle optredens door vele uitvaartmuzikanten.

Een bezoek aan de uitvaartbeurs is als vakbeurs zeker ook interessant voor
uitvaartbegeleiders en uitvaartleiders in opleiding.

Adres:

De uitvaartbeurs is open van 11.00-16.00 uur. De toegang en parkeren zijn gratis.
U bent van harte welkom!

Adres: Zandweg 8, 3962 EC Wijk bij Duurstede.
(Parkeren achter AH of ABN AMRO, op de Hogeweg, op de Steenstraat, op het Walplantsoen).